Home Planner

Yardım merkezi

Home Planner kullanımına ilişkin adım adım rehberler ve her sürümdeki yenilikler.

SSSDesteğe yaz

Home Planner PRO Aboneliği Nasıl İptal Edilir?
Home PlannerHome Planner·October 23, 2026

Home Planner PRO Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Home Planner PRO'yu nereden satın aldıysan oradan iptal et — App Store, Google Play, Steam, Microsoft Store veya homeplannerapp.com. PRO, ödemesi yapılan dönemin sonuna kadar aktif kalır.

Home Planner'da Uygulama Dili Nasıl Değiştirilir?
Home PlannerHome Planner·October 23, 2026

Home Planner'da Uygulama Dili Nasıl Değiştirilir?

Home Planner'ın arayüzü 30 dilde çalışır. Android'de dili uygulamanın içinden değiştirirsin; iPhone, iPad, Mac ve Windows'ta ise sistem ayarlarından değiştirirsin. Her ayarın nerede yer aldığını ve sistemin ne zaman yeniden başlatma istediğini burada bulabilirsin.

Home Planner Hesabı Nasıl Silinir?
Home PlannerHome Planner·October 23, 2026

Home Planner Hesabı Nasıl Silinir?

Home Planner hesabını uygulama içinden veya homeplannerapp.com üzerinden sil. Önce mağaza aboneliğini iptal et: hesabı silmek mağaza ödemelerini durdurmaz.

Home Planner Uygulamasında Oturum Açma: Hesabına Nasıl Giriş Yapılır ve Bulunur?
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Home Planner Uygulamasında Oturum Açma: Hesabına Nasıl Giriş Yapılır ve Bulunur?

Şifre kullanmadan Home Planner uygulamasına giriş yap: Google, Apple, Facebook veya e-posta bağlantısıyla oturum aç, daha önce kullandığın hesabı bul ve senkronize edilmiş tasarımlarını gör.

3D Olarak Teras ve Arka Bahçe Düzeni Nasıl Tasarlanır?
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

3D Olarak Teras ve Arka Bahçe Düzeni Nasıl Tasarlanır?

Home Planner'da terasını veya arka bahçeni ölçekli olarak çiz, türü Bahçe veya Teras olarak ayarla, kendi zeminleri olan bölgelere ayır ve açık geçitler ekle.

Büyük Projelerde Home Planner Nasıl Hızlı Tutulur?
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Büyük Projelerde Home Planner Nasıl Hızlı Tutulur?

Home Planner büyük bir projede yavaşlıyor mu? Projeni ayrı tasarımlara böl, büyük proje uyarısının ne zaman göründüğünü ve grafik ayarlarının neleri değiştirdiğini öğren.

Tasarımlar Yeni Bir Telefona, Tablete veya Bilgisayara Nasıl Taşınır?
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Tasarımlar Yeni Bir Telefona, Tablete veya Bilgisayara Nasıl Taşınır?

Yeni bir telefon, tablet veya bilgisayar mı aldın? Home Planner tasarımlarını bulut senkronizasyonu ile taşı: tek bir hesap, ücretli bir plan ve eski cihazda Şimdi senkronize et.

Home Planner'da Silinen Bir Tasarım Nasıl Geri Yüklenir?
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Home Planner'da Silinen Bir Tasarım Nasıl Geri Yüklenir?

Yanlışlıkla bir tasarım mı sildin? Home Planner bunu 14 gün boyunca Son silinenler klasöründe tutar. Nasıl geri yükleneceğini, plan limitinin neleri değiştirdiğini ve 14 gün sonra ne yapılacağını öğren.

Ölçekli Oda Planlayıcı: Plan Ölçeğini ve Kesin Duvar Uzunluklarını Ayarla
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Ölçekli Oda Planlayıcı: Plan Ölçeğini ve Kesin Duvar Uzunluklarını Ayarla

Home Planner'da odanı ölçekli çiz: plan ölçeğini ölçülen tek bir duvardan ayarla, PRO ile kesin duvar uzunluklarını yaz ve bir odayı yeniden boyutlandır.

Duvar Paneli Görselleştirici: 3D Olarak Panelleri, Duvar Malzemelerini ve Zeminleri Dene
Home PlannerHome Planner·October 22, 2026

Duvar Paneli Görselleştirici: 3D Olarak Panelleri, Duvar Malzemelerini ve Zeminleri Dene

Home Planner'da kendi odanda duvar panellerini, duvar kağıtlarını, tuğlaları ve zeminleri dene, bir numune fotoğrafını malzeme olarak kullan ve duvardaki bir rafın kesin yüksekliğini ayarla.

Home Planner'da Tavan Yüksekliği Nasıl Değiştirilir?
Home PlannerHome Planner·October 18, 2026

Home Planner'da Tavan Yüksekliği Nasıl Değiştirilir?

Home Planner'da tavan yüksekliğini ücretsiz değiştir: Oda Boyutu'nu aç, yüksekliği yaz; o kattaki her oda değişsin. İstersen tek bir duvarın yüksekliğini de değiştirebilirsin.

AI ile İç Mimari Konsept Panosu (Mood Board) Nasıl Yapılır?
Home PlannerHome Planner·October 18, 2026

AI ile İç Mimari Konsept Panosu (Mood Board) Nasıl Yapılır?

Projenden iç mimari için konsept panosu (mood board) nasıl yapılır: bir odanın gerçek mobilyaları, dekoru ve paleti, müşterin için gerçekçi bir AI görseli olarak dışa aktarılır.

Merdivenli 2 Katlı Kat Planı Nasıl Yapılır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Merdivenli 2 Katlı Kat Planı Nasıl Yapılır?

Home Planner'da 2 katlı bir kat planı yap: ikinci bir kat ekle, merdiven yerleştir, bir merdiven boşluğu aç ve 3D olarak katlar arasında yukarı yürü.

Bir Odanın 3D Kaplaması (Render) Nasıl Yapılır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Bir Odanın 3D Kaplaması (Render) Nasıl Yapılır?

3D oda tasarımını HD, Full HD veya 4K kalitesinde gerçekçi bir kaplamaya (render) dönüştür, ışığı seç ve fotoğrafı paylaş.

Kat Planına Özel 3D Mobilya Modelleri Nasıl Eklenir?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Kat Planına Özel 3D Mobilya Modelleri Nasıl Eklenir?

Katalogda bulunmayan mobilyalar kat planına nasıl eklenir: kendi 3D modelini veya fotoğrafını Home Planner'a aktar ve odana yerleştir.

İç Mimari ve Oda Düzeni İçin ChatGPT Nasıl Kullanılır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

İç Mimari ve Oda Düzeni İçin ChatGPT Nasıl Kullanılır?

İç mimaride ChatGPT nasıl kullanılır: işe yarayan komutlar, Home Planner içindeki AI iç mimar ve AI fikirlerinin gerçek bir oda düzenine nasıl dönüştürüleceği.

Kat Planında Duvarlar Nasıl Çizilir: Açılı, Kavisli ve Kalın Duvarlar
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Kat Planında Duvarlar Nasıl Çizilir: Açılı, Kavisli ve Kalın Duvarlar

Home Planner'da istediğin açıda duvar çiz, var olan bir duvara köşe ekle, kısa duvarlardan kavisli bir duvar oluştur, duvar kalınlığını değiştir ve eğimli bir çatı katı tavanı ekle. Duvar çizmek ücretsizdir.

Resimden Mobilya Nasıl Bulunur ve Odanda Nasıl Denenir?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Resimden Mobilya Nasıl Bulunur ve Odanda Nasıl Denenir?

Home Planner ile resimden mobilya bul: bir fotoğraf çek, katalogdan benzer 3D modeller al, bunları 3D olarak odanda gör ve mağazalarda bul.

Ölçülü ve Görünüş Çizimli Kat Planı PDF'i Nasıl Yapılır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Ölçülü ve Görünüş Çizimli Kat Planı PDF'i Nasıl Yapılır?

Home Planner'da ölçülü bir kat planı PDF'i oluştur: renkli planlar, oda istatistikleri, mutfak ve banyolar için duvar görünüşü çizimleri ve bir alışveriş listesi.

Fotoğraf veya PDF'ten 2D Kat Planı 3D'ye Nasıl Dönüştürülür?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Fotoğraf veya PDF'ten 2D Kat Planı 3D'ye Nasıl Dönüştürülür?

Home Planner'da 2D kat planını 3D'ye dönüştür: bir fotoğraf, görsel veya PDF yükle, otomatik tanımanın duvarları, kapıları ve odaları oluşturmasına izin ver, ardından ölçeği kontrol et.

PDF veya Görsel Kat Planı DWG'ye Nasıl Dönüştürülür?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

PDF veya Görsel Kat Planı DWG'ye Nasıl Dönüştürülür?

Home Planner'a bir PDF veya görsel kat planı yükle, duvarları tanımasına izin ver ve katmanlar, boyutlar ile kat başına bir pafta içeren temiz bir DWG veya DXF çizimini dışa aktar.

3D Olarak Adım Adım Mutfak Düzeni Nasıl Tasarlanır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

3D Olarak Adım Adım Mutfak Düzeni Nasıl Tasarlanır?

3D olarak adım adım bir mutfak düzeni planla: odayı çiz, alt ve üst dolapları yerleştir, bir ada ile beyaz eşyaları ekle, kapakları ve tezgahları seç.

Kat Planı İçin Bir Oda Adım Adım Nasıl Ölçülür?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Kat Planı İçin Bir Oda Adım Adım Nasıl Ölçülür?

Kat planı için bir oda nasıl ölçülür: duvarlar, tavan yüksekliği, kapılar, pencereler ve köşegenler, ardından ölçekli bir 2D ve 3D plan için bunları Home Planner'a gir.

AI ile Odan Fotoğraftan Nasıl Yeniden Tasarlanır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

AI ile Odan Fotoğraftan Nasıl Yeniden Tasarlanır?

Home Planner'a odanın tek bir fotoğrafını yükle, bir stil seç veya değişikliği tarif et ve aynı oda için yeni bir iç mekan gör. Ücretsiz deneyebilirsin.

Kat Planından Tadilat Maliyetleri Nasıl Hesaplanır?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Kat Planından Tadilat Maliyetleri Nasıl Hesaplanır?

Kat planından tadilat maliyetlerini hesapla: Home Planner alanları ölçer, mobilyaları ve kaplamaları oda oda fiyatlandırır. Listeleri PDF olarak dışa aktar.

Öncesi ve Sonrası İle Ev Tadilat Günlüğü Nasıl Tutulur?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Öncesi ve Sonrası İle Ev Tadilat Günlüğü Nasıl Tutulur?

Home Planner'da ücretsiz bir tadilat günlüğü tut: aşama aşama öncesi ve sonrası fotoğrafları paylaş, notlar ekle ve tadilat günlüğünü paylaş.

Ortak Kat Planı: Birlikte Nasıl Paylaşılır ve Düzenlenir?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Ortak Kat Planı: Birlikte Nasıl Paylaşılır ve Düzenlenir?

3D kat planını bağlantı veya e-posta ile aile üyelerine, partnerine veya bir ustaya gönder, sadece bakabileceklerini mi yoksa düzenleyebileceklerini mi seç ve planı gerçek zamanlı olarak birlikte değiştirin. Abonelik gerekmez.

Satın Almadan Önce Mobilyalar Odada Nasıl Görselleştirilir?
Home PlannerHome Planner·October 17, 2026

Satın Almadan Önce Mobilyalar Odada Nasıl Görselleştirilir?

Satın almadan önce mobilyaları odanda görselleştir: odanın planına gerçek marka ürünlerini yerleştir, bunları gerçek boyutlarında 3D olarak gör ve fiyatlarıyla birlikte bir alışveriş listesi al.

Bluetooth® Lazer Metre Uygulaması: Home Planner'da Oda Ölçme
Home PlannerHome Planner·October 14, 2026

Bluetooth® Lazer Metre Uygulaması: Home Planner'da Oda Ölçme

Uyumlu bir Bluetooth® lazer metre bağla — seçili Bosch, Leica, Stanley, DEWALT ve Mileseey modelleri — Home Planner'a bağla ve her duvar uzunluğunu kat planına gönder.

Home Planner'dan CRM Sistemine Projeler Nasıl Gönderilir?
Home PlannerHome Planner·October 13, 2026

Home Planner'dan CRM Sistemine Projeler Nasıl Gönderilir?

HubSpot, Pipedrive, Bitrix24, Salesforce, Google E-Tablolar veya kendi sistemini bağla; odaları, ürünleri, fiyatları ve kat planını içeren bir projeyi tek adımda gönder.

Interior AI Video Karşınızda: Gerçek Zamanlı Hareketle İç Mimari Sunumunu Üst Seviyeye Taşı
Home PlannerHome Planner·July 21, 2026

Interior AI Video Karşınızda: Gerçek Zamanlı Hareketle İç Mimari Sunumunu Üst Seviyeye Taşı

Interior AI Video — statik 3D iç mekan kaplamalarını (render) tek bir dokunuşla fotogerçekçi, dinamik kısa videolara dönüştürmek için tasarlanmış güçlü yeni bir özellik.

Telefonda Kat Planı Nasıl Oluşturulur: Adım Adım (2026 Rehberi)
MilyaMilya·May 18, 2026

Telefonda Kat Planı Nasıl Oluşturulur: Adım Adım (2026 Rehberi)

Kağıt ve kalemlere son. Sadece akıllı telefonunu ve Home Planner'ın LiDAR teknolojisini kullanarak profesyonel 2D ve 3D kat planlarının nasıl oluşturulacağını öğren.

Home Planner'da Tasarım Popülerliği Nasıl Artırılır?
Home PlannerHome Planner·April 15, 2026

Home Planner'da Tasarım Popülerliği Nasıl Artırılır?

Home Planner'da seviyeni nasıl yükselteceğini öğren! Uzman tasarım ipuçlarını keşfet, oda aydınlatmasında ustalaş, daha fazla beğeni al ve topluluktaki konumunu güçlendir.

Telefonda Oda Nasıl Ölçülür: AR ve LiDAR Taraması
MilyaMilya·April 15, 2026

Telefonda Oda Nasıl Ölçülür: AR ve LiDAR Taraması

iPhone, iPad veya Android telefonunla bir odayı tara; duvarlarını, kapılarını ve pencerelerini 3D olarak ölçekli elde et. LiDAR bunu hızlandırır; AR ise LiDAR olmadan da çalışır.

Aynı Uygulama, Daha Büyük Tuval: Masaüstünde Home Planner İle Tasarım
Home PlannerHome Planner·March 18, 2026

Aynı Uygulama, Daha Büyük Tuval: Masaüstünde Home Planner İle Tasarım

Windows ve macOS için Home Planner, mobil sürümle aynı güçlü özellikleri sunar — ancak tam fare ve klavye gezintisiyle daha büyük bir ekranda. Ayrıcalıklı özellikler yok. Sadece odaklanmanın daha iyi bir yolu.

Kat Planını Yükle ve 3D Tasarım Al
Home PlannerHome Planner·July 15, 2025

Kat Planını Yükle ve 3D Tasarım Al

Bu gereksinimlere uyarak kat planına dayalı daha doğru ve ayrıntılı bir 3D tasarım elde edebilirsin.

Gerçek Mobilyalarla Oda Planlayıcı: Aradığın Ürünü Hızla Bulma Yolları
EmilyEmily·July 2, 2025

Gerçek Mobilyalarla Oda Planlayıcı: Aradığın Ürünü Hızla Bulma Yolları

2.000'den fazla markanın 560.000'i aşkın ürünü arasından aradığın parçayı bul: Diğer Odalar sekmesi, stiller, markalar, temalar, favoriler ve mağaza katalogları.

Home Planner Uygulama Rehberi: 6 Ücretsiz Video Dersi
Home PlannerHome Planner·July 17, 2020

Home Planner Uygulama Rehberi: 6 Ücretsiz Video Dersi

Home Planner uygulamasında altı ücretsiz video dersi: oda tasarımı, kapılar ve pencereler, katalog, malzemeler, fotoğraflar ve panoramalar, dışa aktarma ve paylaşım.